Průdušky/Odhlenění

(0)
Objednávky (0)

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

70,00 Kč

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - TOPVET - 50mldýchací a trávicí systémDivizna velkokvětá - bylinný lihový extraktVerbascum densiflorumDýchací a trávicí systémDivizna je tradičně používána při průjmech a bolestech žaludku. Lidová medicína ji používá na záněty dýchacích cest, podporu vykašlávání, pálení žáhy a zánět..

(0)
Objednávky (1)

LICHOŘEŘIŠNICE - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50 ml

64,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKLichořeřišnice zvyšuje odolnost proti zánětům, zejména močových cest. Působí příznivě na vlasovou pokožku.Dávkování:2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek ze semene lichořeřišnice ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vy..

(0)
Objednávky (3)

LICHOŘEŘIŠNICE KAPKY - TINKTURA - 100ml - TOPVET

132,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE KAPKY - TINKTURA - 100ml - TOPVETLichořeřišnice tinktura - kapkypři zánětech močového měchýře, akutní i chronické záněty, zlatý stafylokokmočový měchýř, ledviny, zlatý stafylokokLichořeřišnice - bylinný lihový extraktTropaeolum majusLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibi..

(0)
Objednávky (0)

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml

70,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50mlLichořeřišnice - bylinný lihový extraktTropaeolum majusLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku", používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu.O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Ví..

(0)
Objednávky (0)

PRŮDUŠKOVÉ BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50ml

73,00 Kč

PRŮDUŠKOVÉ BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách působí příznivě na normální funkci dýchacího systému.Dávkování: 2 x 20 kapek denně mezi jídly či nalačno, nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze směsi bylin (mateřídouška obecná nať, rdesno ptačí nať, fenykl obecný plod, máta pepr. nať, sléz maurský květ, jitr..

(0)
Objednávky (5)

PRŮDUŠKY/ODHLENĚNÍ - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinkový čaj PRŮDUŠKY/ODHLENĚNÍ namíchaný z pečlivě vybraných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se jitrocel používá k odhlenění plic, střev a žaludku a také k čištění krve, mateřídouška, jitrocel, přeslička a dobromysl se tradičně lidovém léčitelství užívá na průdušky a při zahlenění.Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud uděláte vž..

(0)
Objednávky (3)

ŠIŠÁK BAJKALSKÝ TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVET

76,00 Kč

ŠIŠÁK TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVETŠišákbajkalský - bylinný lihový extraktScutelaria baicalensisVhodné na příznaky:poruchy spánku, deprese, kloubyŠišák: je v přírodní medicíně používaný již více než 2000 let. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k normální psyc..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist