Příroda pro ženu

(0)
Objednávky (4)

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

65,00 Kč

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50mlKontryhel žlutozelený - bylinný lihový extraktAlchemilla xanthochloraŽenské potíže, průjmyKontryhel je tradičně používaný ke zklidnění bolestivé menstruace, ke zmírnění klimakterických obtíží a k tlumení krvácení při menstruaci. Kontryhel je rovněž doporučován při průjmech a křečíc..

(0)
Objednávky (3)

KOTVIČNÍK ZEMNÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml

65,00 Kč

KOTVIČNÍK ZEMNÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TRIBULUS TERRESTRIS - 50mlKotvičník zemní - bylinný lihový extraktTribulus terrestrisRostlinný stimulantTribulus obsahuje vysoké množství fytosterolů, které jsou přírodním stimulantem testosteronu. Ve sportu je tribulus používán jako „povolený doping“. Zvyšuje rovněž sexuální apetit a výkonnost. Trib..

(0)
Objednávky (3)

PŘÍRODA PRO ŽENU - bylinkový čaj - 200g

250,00 Kč

Bylinkový čaj PŘÍRODA PRO ŽENU z pečlivě namíchaných bylinek vhodných pro ženy. Damiána a kotvičník jsou v tradičním lidovém léčitelství uznávané bylinky užívané pro srovnání hladiny hormonů, která klesá například v období klimakteria (menopauze) a působí pocity podrážděnosti, nespavosti, návaly, přibírání na váze, stres, frigiditu. Kotvičník s..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist