Příroda pro muže

(0)
Objednávky (0)

GUARANA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

72,00 Kč

GUARANA BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKGuarana působí příznivě při psychickém a fyzickém vypětí. Stimuluje mozkovou činnost, přispívá k lepší kondici. Obsahuje kofein.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze semene guarany ve 40% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vyso..

(0)
Objednávky (13)

PŘÍRODA PRO MUŽE - bylinkový čaj 200g

250,00 Kč

Bylinkový čaj PŘÍRODA PRO MUŽE z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek vhodných pro muže. Kotvičník zemní (tribulus terrestris) je v poslední době velmi vyhledávanou bylinkou s mnoha příznivými účinky, které po staletí využívaly přírodní národy. Obsahuje směs fytosterolů = anabolické stereoidy, které najdeme ve všech částech rostliny Kotvič..

(0)
Objednávky (2)

SAW PALMETTO - SERENOA - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - TOPVET

173,00 Kč

SAW PALMETTO - SERENOA PLAZIVÁ - 60 TOBOLEK - TOPVETProstata, močový aparát mužů, růst vlasůSERENOA PLAZIVÁ - Serenoa Repens - Saw Palmeto - Palma sabalováDoplněk stravy / Výživový doplnokSerenoa plazivá – trpasličí palma blokuje tvorbu dihydrotestosteronu, který přispívá k hypertrofii prostaty. Hypertrofií prostaty trpí více než10 % mužů nad..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist