Překyselení/Žaludek/Jazyk

(0)
Objednávky (0)

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

70,00 Kč

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - TOPVET - 50mldýchací a trávicí systémDivizna velkokvětá - bylinný lihový extraktVerbascum densiflorumDýchací a trávicí systémDivizna je tradičně používána při průjmech a bolestech žaludku. Lidová medicína ji používá na záněty dýchacích cest, podporu vykašlávání, pálení žáhy a zánět..

(0)
Objednávky (4)

PŘEKYSELENÍ/ŽALUDEK/JAZYK - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

PŘEKYSELENÍ/ŽALUDEK/JAZYK- bylinkový čajBylinkový čaj PŘEKYSELENÍ/ŽALUDEK/JAZYK namíchaný z pečlivě vybraných bylinek. Přeslička a řepík se v tradičním lidovém léčitelství používají při překyselení organismu. Kopřiva dle lidového léčitelství čistí krev, pampeliška se doporučuje na játra. Černý bez se v tradičním lidovém léčitelství užívá jako ..

(0)
Objednávky (1)

SŮL Z MRTVÉHO MOŘE NA ODKYSELENÍ, DETOXIKACI A PRO ZDRAVOU POKOŽKU - 400g

125,00 Kč

SŮL Z MRTVÉHO MOŘE NA ODKYSELENÍ, DETOXIKACI A PRO ZDRAVOU POKOŽKU - 400gObsahuje mimořádné množství minerálních látek.Vápník, hořčík, sodík a draslík se podílejí na odkyselování organismu.Bróm a síra jsou nutné pro zdravou pokožku, jód pro štítnou žlázu. Sůl z mrtvého moře se používá při onemocněních kůže, podporuje její pevnost, je přátelská ..

(0)
Objednávky (2)

ZÁSADITÁ SMĚS MINERÁLY - vápník, hořčík, sodík, draslík - 400g

322,00 Kč

ZÁSADITÁ SMĚS MINERÁLY - vápník, hořčík, sodík, draslík - 400gsypká směs minerálních látek na přípravu ochuceného nápojeZásaditá směs MINERÁLY se používá při překyselení organismu - minerální látky neutralizují nadměrnou kyselostZásaditá směs - vápník, hořčík, sodík, draslík, to jsou nejdůležitější zásadotvorné minerály neutralizující nadměrnou kys..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist