Žlučník

(0)
Objednávky (0)

LNICE - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - VÝTAŽEK Z PUPENŮ - GEMMOTERAPIE - NADĚJE - 50 ml

135,00 Kč

LNICE - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - VÝTAŽEK Z PUPENŮ - GEMMOTERAPIE - NADĚJE - 50 mlGEMMOTERAPEUTIKUMLnice - pro zdravou funkci močového systému, trávícího systému a při potížích s prostatouLnice působí blahodárně na játra a žlučník, podporuje detoxikační schopnosti jater, zvyšuje pevnost cévnich stěn a svalové soustavySložení: obsahuje výtažek ze l..

(0)
Objednávky (0)

ŽLUČNÍK - bylinková čajová směs - 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs ŽLUČNÍK z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se bylinky, jako je kokoška, řepík a smil užívají na žlučník. Dle tradičního lidového léčitelství se smil písečný užívá především na žlučníkové kameny. V lidovém léčitelství se měsíček, řepík, kokoška pastuší tobolka užívají při nejrůznějšíc..

(0)
Objednávky (1)

ŽLUČNÍKOVÉ BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50ml

73,00 Kč

ŽLUČNÍKOVÉ BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách působí příznivě na trávenía funkci žlučníku. Dávkování: 20 - 30 kapek po jídle, nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze směsi bylin (máta pepr. nať, smetánka lékařská list, čekanka obecná nať, ostružiník křovitý list, měsíček lékařský květ, kurkuma dlouhá kořen, ř..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist