Ženský čaj/Menstruace

(0)
Objednávky (4)

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

65,00 Kč

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50mlKontryhel žlutozelený - bylinný lihový extraktAlchemilla xanthochloraŽenské potíže, průjmyKontryhel je tradičně používaný ke zklidnění bolestivé menstruace, ke zmírnění klimakterických obtíží a k tlumení krvácení při menstruaci. Kontryhel je rovněž doporučován při průjmech a křečíc..

(0)
Objednávky (0)

KOPRETINA ŘIMBABA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

KOPRETINA ŘIMBABA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlCena za měrnou jednotku (100 ml): 122,00 KčNepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určenok používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.Složení: 10% výtažek ..

(0)
Objednávky (9)

ŽENSKÝ ČAJ/MENSTRUACE - bylinkový čaj - 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs ŽENSKÝ ČAJ/MENSTRUACE z pečlivě namíchaných bylinek určených pro ženy. Měsíček, kontryhel a řebříček se v tradičním lidovém léčitelství používají na veškeré možné potíže spojené s menstruací a ženskými orgány. Heřmánek se v lidovém léčitelství užíval pro vyvolání menstruace, při křečích, premenstruačním syndromu, regenerac..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist