Štítná žláza

(0)
Objednávky (2)

ČERNÝ RYBÍZ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50ml

139,00 Kč

ČERNÝ RYBÍZ  - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50mlObsahuje výtažek z pupenů černého rybízu ve 40% alkoholu. Případný zákal není na závadu.Černý rybíz se v tradičním lidovém léčitelství používá pro harmonizaci žláz s vnitřní sekrecí (endokrinní žlázy), dýchacích cest, pro zlepšení stavu kůže, obranyschopnost organismu (imuni..

(0)
Objednávky (4)

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs ŠTÍTNÁ ŽLÁZA z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. Kopřiva, měsíček, svízel a přeslička se v tradičním lidovém léčitelství používají při potížích se štítnou žlázou a s lymfatickým systémem. Přeslička se v lidovém léčitelství také užívá k obkladům a proti zavodnění. K potírání postižených míst se užívá měsíčková nebo svíze..

(0)
Objednávky (2)

SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml TOPVET

65,00 Kč

SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - 50ml TOPVETGalium verum - tlumí otoky a působí silně močopudně, podpora správné činnosti lymfatického systému a štítné žlázySvízel syřišťový - bylinný lihový extraktGalium verumDoplněk stravySvízel: bylině je připisována schopnost tlumit otoky a působit silně močopudně. V tradiční..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist