Tlak/Hypox

(0)
Objednávky (0)

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKKokoška pastuší tobolka působí příznivě na stav cév i močových cest. Osvědčuje se také při dlouhotrvající menstruaci.V lidovém léčitelství se tinktura z kokošky používá také k masáži tříselné a pupeční kýly.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtaže..

(0)
Objednávky (3)

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50ml

99,00 Kč

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50mlLesklokorka lesklá - doplněk stravy s obsahem alkoholu.  Posiluje obranný systém má přímé antivirové, antibakteriální a antifunguální (protiplísňové) účinky. Podporuje kardiovaskulární systém,udržování krevního tlaku, cholesterolu...Složení:Obsahuje výtažek z lesklokorky..

(0)
Objednávky (0)

TLAK HYPOX - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs TLAK HYPOX z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se kokoška pastuší tobolka užívá nejen při vysokém, ale také při nízkém tlaku, závrati, točení hlavy, točení hlavy... Levandule je známá svou opojnou vůní, a díky obsažené silici se v tradičním lidovém léčitelství doporučuje na bolesti hl..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist