Bylinkové polštářky


Polštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní jako skvělou prevenci proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, při onemocnění dutin, bolestech horních i dolních končetin a kloubů či svalů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v mikrovlnce a přiložit na postižené místo. Před použitím teplotu opatrně zkontrolujte, obsah může být velmi horký! Díky pohankovým slupkám je náplň polštářku velmi jemná a pružná a příliš nešustí. Levandule se užívá v lidovém léčitelství pro relaxaci, při vyčerpání, nespavosti, na ženské potíže, na špatně se hojící rány a pro klidný spánek. Mateřídouška má příjemnou vůni a napomáhá k celkovému psychickému a fyzickému zklidnění. Na polštářku můžete spát, sedět nebo ho využít jako podložku při cvičení. Pokud si nepřejete polštářek s vůní, vyberte si polštářek pouze s pohankovými slupkami.

(1)
Objednávky (0)

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - FIALOVÝ PATCHWORK

260,00 Kč

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - FIALOVÝ PATCHWORKPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můž..

(0)
Objednávky (0)

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

85,00 Kč

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polšt..

(0)
Objednávky (0)

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - "SOVIČKY"

260,00 Kč

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - "SOVIČKY"Polštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI pomáhají dle lidového léčitelství proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. POHANKOVÉ slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek mů..

(0)
Objednávky (0)

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - "SPIDERMAN"

260,00 Kč

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - "SPIDERMAN"Polštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI pomáhají dle lidového léčitelství proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. POHANKOVÉ slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek ..

(0)
Objednávky (0)

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

85,00 Kč

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Po..

(1)
Objednávky (0)

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - POTISK ČERNO-MODRÝ "PATCHWORK"

260,00 Kč

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - POTISK ČERNO-MODRÝ "PATCHWORK"Polštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI pomáhají dle lidového léčitelství proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. POHANKOVÉ slupky jemně masírují během spánku a používání p..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

80,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete ..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BART SIMPSON"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BART SIMPSON"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení ne..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)