Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský

(0)
Objednávky (1)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVET

115,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVETjednodruhový rostlinný za studena lisovaný olejOstopestřec mariánský olej - Silybum marianumOstropestřec mariánský je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem, čímž přispívá k ochraně organizmu před vnějšími vlivy. Také pomáhá udržovat normální fun..

(0)
Objednávky (6)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)

75,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžov..

(0)
Objednávky (22)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)

59,80 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžo..

(0)
Objednávky (3)

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320g

119,00 Kč

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320gJÁTRADETOXIKACEPROČIŠTĚNÍANTIOXIDANTHLADINA CUKRUOstropestřecový bylinný sirup - Farmářský ve skleDOPLNĚK  STRAVYOstropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní ..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist