Aloe kapská - pryskyřice

ALOE KAPSKÁ - PRYSKYŘICE - 50g

Aloe capensis cs.

tradičně se užívá pro svůj teplý a uklidňující kouř jako vykuřovadlo pro "tříbení ducha"

ALOE KAPSKÁ - použití v lidovém léčitelství

Aloe kapská je šťavnatá sukulentní rostlina. Listy aloe jsou v tradičním lidovém léčitelství používány při zácpě z ochablosti střev a při potlačené menstruaci. Projímavé účinky jsou silnější než u senových lusků. Nižší dávky snižují hladinu krevního cukru aniž by měly projímavý účinek. Na špičku nože se také v lidovém léčitelství užívá pryskyřice, která se rozdrtí a rozmíchá ve vlažné vodě, užívá se maximálně 3x denně - má silně projímavé účinky, které nastoupí po 8 hodinách! 

Možné kontraindikace:

Alkalickou moč zbarví aloe do červena. Není vhodná pro kojící ženy, těhotné ženy, děti do 12 let, při bolestech, hemeroidech, nevolnosti, zvracení, obstrukci střev a onemocnění ledvin.

Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvrzení, která neschválila Rada EU. Doporučujeme Vám, abyste si více informací o aloe kapské našli na internetu...

Zajímavé informace o aloe kapské jsou také na wikipedii...

Veškeré informace zde uváděné pocházejí z tradičních lidových zdrojů (herbáře, bylináře, knihy o bylinkách, rady léčitelů apod.)

Seznam léčivých rostlin najdete také zde:


(0)
Objednávky (0)

ALOE KAPSKÁ - PRYSKYŘICE - 50g

52,00 Kč

ALOE KAPSKÁ - PRYSKYŘICE - 50gAloe capensis cs.tradičně se užívá pro svůj teplý a uklidňující kouř jako vykuřovadlo pro "tříbení ducha"ALOE KAPSKÁ - použití v lidovém léčitelstvíAloe kapská je šťavnatá sukulentní rostlina. Listy aloe jsou v tradičním lidovém léčitelství používány při zácpě z ochablosti střev a při potlačené menstruaci. Projímavé ..

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist